razitko

PenzionHospůdka

Počasí

Radar bouřky

Webkamera

Webkamera

Výběr z fotogalerie

Facebook         Instagram

Penzion U Horejšů se značkou Originální Šumavský produkt

koupaniPenzion Vám nabízí nepřeberné množství služeb pro Váš pobyt. V našem rodinném areálu najdete vyžití ve všech ročních obdobích a za každého počasí. Ubytováni je v samostatném objektu, v druhém objektu naleznete restauraci a další služby rozdělené tak aby se vzájemně nerušily. K dispozici je Vám přes 80 000 m2 našich luk a lesů k volnému pohybu. V zimním období přímo v areálu sjezdovka s lyžařskou školou a půjčovnou vybavení. Pod penzionem je plácek vhodný k sáňkování a bobování.

Ubytování:

penzionModerně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí, set top boxem a ledničkou. Ke stravování si můžete vybrat z možností – snídaně nebo polopenze. Pokud dáváte přednost vlastnímu vaření můžete využít plně vybavené kuchyňky. Nabízíme také ubytování ve dvou dvoupokojových apartmánech s vlastní kuchyňkou. Velkým komfortem je vytápění celého objektu tepelnými čerpadly, což znamená příjemné teplo po celý rok i dostatek teplé vody. I v letních sychravých dnech se budete vracet ze svých výletů do vyhřátého pokojíčku.

 

Ubytování pro rodiny s dětmi:

Areál U Horejšů myslí nejen na velké, ale také na malé hosty. Kromě čachtání v bazénu si zde Vaše ratolesti užijí spoustu zábavy! K využití je dětské hřiště s trampolínou, skluzavkou, houpačkami, pískoviště, minibagr, ohniště pro opékání buřtů. 

Stravování:

kosik-na-pecivo-svetly-29x24x12cmSnídaně jsou zajištěny švédským stolem s bohatým výběrem a večeře se skládají z polévky a jednotného hlavního jídla  Při přípravě jídel upřednostňujeme suroviny se značkou “Šumava-originální produkt”.

Naši partneři

Lyžařský areál Zadov Zadov Výlety a zábava s dětmi